19 MaYıS LiSeSi
19 MaYıS LiSeSi
19 MaYıS LiSeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAZİANTEP TARİH KULÜBÜ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»»

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
eMeL KıRıK
ADMİN

eMeL KıRıK

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 22/10/08 Mesaj Sayısı : 740 Nerden : Gaziantep/Hoşgör İş/Hobiler : Öğrenci Lakap :
««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» Vide
MesajKonu: ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 2:45 pm

««::ѕιтє нαккıη∂αкι göяü$ℓєяιηιzι вυяαуα уαzαвιℓιяѕιηιz::»»
https://tarihkulup.yetkin-forum.com
sibel sa
Misafir

MesajKonu: başarı ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:53 pm

cöncelikle ben 9/E sınıfından sibel sağ meltem hocam bu siteyi kurduğunuz için size çok tesekkür ederim gercekten çok güzel bir site tarihimizle bilmmediğimiz bazı şeyleri buradan öğrendik o yuzden bizlere yardımcı olduğunuz için size ne kadar tessekkür etsem azdır sizi çok seviyorum hocam Very Happy CEZAM İDAM İSE SEVDİĞİM METEM HOCAM OLSUN SEVDİĞİM MELTEM HOCAM İSE BU CAN MELTEM HOCAMA FEDA OLSUN I love you SİZİ ÇOK SEVİYORUM HOCAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SİBEL SAĞ 9E SAYGILARIMLA
S?BEL SA
Misafir

MesajKonu: ÇİKOLATA ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:02 pm

HOCAM SİZİ SEVDİĞİMİ NE KADAR ANLATSAM AZDIR GERÇEKTEN SİZİ ÇOK SEVİYORUM BU ARADA EMEL SENİ ÇOK MERAK EDİYOERUM ÇOK İYİ BİRİSİN TANIDIĞIMA GÖRE AMA ÇOK TATLISIN YA NEYSE HOCAM SİZİ SEVİYORUM BENİ TANIDINIZ GALİBA BEN YARAMAZ 9E SINIFINDAN SİBEL SAĞ SAYGILARIMLA ÖPTÜM Very Happy CUMHURİYETLER ZENGİNLİKTEN, DİKTATÖRLERDE YOKSULLUK YÜZÜNDEN YIKILIRLAR Very Happy drunken SİZİ ÇOK SEVİYORUM HOCAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

SİBEL SAĞ
DUYGU
Misafir

MesajKonu: ZİYARETÇİ ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 10:23 pm

MERHABA GÜLÜM BEN DUYGU SENİ ÇOK ÖZLEDİM SENİ UNUTTUĞUMU SANMA HER AN AKLIMDASIN KENDİNE İYİ BAK ÖPTÜM
sibo?
Misafir

MesajKonu: yok ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 9:58 pm

meltem hocam ben 9E sınıfından sibel sağ biliyorum tanıyorsunuz amayınede hatırlatayım hocam ben okuldan çıktım şuan çalışıyorum bayan kuafördeyim orda çalışıyorum kuaförlük okuluna gidecem sizi çok seviyorum ve çok özledim kendine çok iyi bakın hocam beni unutmayın byyyyyyyyyyyyyyyyyyy
meltemavan

meltemavan

Kadın
Yaş : 49 Kayıt tarihi : 30/10/08 Mesaj Sayısı : 153 Nerden : Karataş İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 2:58 pm

Sibelcim herşeyin hayırlısı olsun biz burdayız her zaman haberleşebiliriz kendine iyi bak
http://www.tarihogretmeni.net/
meltemavan

meltemavan

Kadın
Yaş : 49 Kayıt tarihi : 30/10/08 Mesaj Sayısı : 153 Nerden : Karataş İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 2:59 pm

Bu arada Sibel tabiki de seni tanıdım ben de seni çok seviyorum mektubunu da hala saklıyorum
http://www.tarihogretmeni.net/
sibelll
Misafir

MesajKonu: yok ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:05 pm

hocam gerçekten saklıyormusunuz ya şuan yemin ederim ki ağlıyorum çünkü sizinle çok güzel günlerim geçti hocam sizi çok seviyorum ne olur beni unutmayın çalışıyorum zaten gelin beklerim sigortanın orda burgerking var onun yanında petrol var hemen o petrolün yan sokağı salon sait diye bayan kuaförü lütfen hocam rica ediyorum yanıma gelin ne olur sizi çok özledim ve seviyorum numaranız olsa aryacam ama yok neyse öptüm sizi hocam
piskopat
Misafir

MesajKonu: özlem unutulmak ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 9:06 pm

hocam siz galiba beni unuttunuz çünkü hiç bişey yazmamışsınız ya ve buna çok üzülüyorum sizi çok özledim sizi görmek istyrum hocam yanıma gelin lütfen sizi çok sviyorum bu aradabileğim uç kemiği kırıldı onunla uğraşıyorum
murat ekici

Yaş : Kayıt tarihi : 22/09/10 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» ««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»» I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 5:21 pm

ARKADAŞLAR BEN MURAT BEKİR EKİCİ 1991 YILINDA LİSE 1 DEYKEN BABAMIN MESLEGİ YÜZÜNDEN TAYİN OLDUK ANTEP TEN AYRILDIK BENİM LAKABIM TUZLU BEKİR DERLERDİ BAZI ARKADAŞLARIMIN İSMİ ÇAGATAY ÇÖÇELLİ, KORKUT KUBAŞI, NURAN DOGAN ,GÖKALP KUMRU MEHMET OTUZBİROGLU, ŞAHAN DAGAN ,SONGÜL GÖZÜKARA DAHA BİRÇOK ARKADAŞIM BENİ TANIYORSANIZ MAİLİMDEN ARAYIN GÖRÜŞELİM MAİLİM=muratekici1@hotmail.com birde sitemiz çok güzel olmuş başarılar dilerim ....

««::zιуαяєтçι ∂єƒтєяι...(2)::»»

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası